Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-17, 17:41   #2820
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
O dziękuję

A co oznacza, że nakładasz serum POD maskę? Że nakładasz serum, a zaraz na to maskę, czy to jakaś inna konfiguracja?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Kupiłam sobie dzisiaj olejek polskiej firmy Etja, dokładnie awokado. Będę w weekend testować. Póki co posmarowałam nim dłonie - cudo

Na KWC bardzo dziewczyny chwalą olejki z Fitomedu, ale akurat w moim ulubionym zielarskim brak, więc kupie sobię je następnym razem.

Czy to prawda (gdzieś mi się obiło o uszy), że olejek używany solo może wysuszyć i powinno się go używać z jakimś nawilżaczem typu żel hialuronowy?

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Wczoraj dostałam od TŻa sprzęt do domowego peelingu kawitacyjnego, będę stosować naprzemiennie z kwasami, a kwasy w samym kremie chyba faktycznie odpuszczę. Pobawię się z tym tonikiem, tym bardziej, iż oprócz hydrolatów nie posiadam obecnie żadnego toniku...
nakładam serum, potem olejek i na to maskę
oleje utrzymują nawilżenie (zaliczają się do emolientów) tworzą powłokę okluzyjną. To humektanty wiążą wodę np. kwas hialuronowy
Dlatego najpierw nawilżacz a potem olej
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując