Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 21:52   #15
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam baaardzo dawno temu, tak dawno, że moje ciało zapomniało co to ruch
Ważę 55 kg, wzrost ok 168 cm, interesuje mnie ogólne wyrzeźbienie ciała, jeśli zrzucę przy okazji kilka kg to wcale się nie pogniewam
Tylko się nie obraź ale jak dobrze liczę to przy 52 kg bedziesz miała niedowagę! Więc co chcesz zrzucać? Ja mam 169 i ważę 67kg chcę dojść do 58kg i nigdy więcej nie przekroczyć 60!!!!!! . Jest ciężko bo już miesiąc na fitnessie i wyniki takie sobie . Muszę jeszcze bardziej ograniczyć jedzonko. A jak chcesz mięśnie to chyba musi być dodatni bilans energetyczny więc raczej nie schudniesz, bo mięśnie najpierw trzeba "zrobić" a potem wyrzeźbić czyli zniszczyć tkankę tłuszczową która się zbudował podczas tworzenia mięśni. Dietę do tego dobrać taką aby na etapie budowy max. umożliwić przyrost mięśni a minimalnie ograniczyć przyrost tłuszczu. A potem przy rzeźbieniu dobrać dietę tak aby zminimalizować spalanie mięśni bo to się dzieje jak mamy ujemny bilans energetyczny a zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Tyle teorii ja na razie jestem na etapie spalania tłuszczu i mięśni także bo jestem na redukcji i do tego ćwiczenia siłowe + aerobowe. Ogólnie mięśni mam trochę :/ i ich nie lubię więc w ogołe mi nie przeszkadza, że mi się spalają. Jednak jak Tobie na nich zależy to kurcze ale strasznie się namęczysz. Pozdrawiam PS. Może pomyśl o jakiś odżywkach typu Geinery i białkowe? Dzięki temu łatwo wyliczyć proporcje B do W?? Taka sugestia .

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zaczynam sie napalac na ten program cwiczen,posciagałam z chomika 5 czesci,ale nie wiem jak sie za to zabrac marzy mi sie taki efekt...http://www.youtube.com/watch?v=LxMwr...eature=related
Obejrzałam ten film i o ile mnie mój angielski nie myli to laska po 2 miesiącach P90X i po 30 dniach insanity co daje łącznie hymm.. 3 miesiące tak wygląda?? Wszystko pięknie ładnie tylko niech mi ktoś wytłumaczy gdzie się podziała rozciągnięta skóra po tym obleśnym brzuszysku co na początku pokazali?? Mój chłopak schudł 13 kg w 4 miesiące bieganie+ ćwiczenia siłowe no i dieta do 1500 kal. Ale niestety skóra na brzuchu z którego najwięcej zeszło była jeszcze przez jakieś 4 miesiące nieelastyczna i niejędrna dopiero po kilku następnych miesiącach się wciągnęło. Możliwe, że program sam w sobie jest ok ale ten filmik to wg mnie photo- shop lub coś w tym stylu. Nie dajcie się nabierać na takie opowieści z krypty i nie zrażajcie się jak nie będzie takich efektów jak pokazują w tych filmikach

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Efekt super a powiedzcie mi dziewczyny czy dla tej babki nie rozbudowały sie mocno mięśnie ud? Bo wcześniej strasznie sie brzuch rzucał w oczy a po treningu nogi
jeszcze jedno. Obejrzyjcie tan filmik wg mnie jest prawdziwy nie tak jak ten powyżej. :/ http://www.youtube.com/watch?v=drPEP...eature=related i ten http://www.youtube.com/watch?v=zUe-Y...eature=related Jak widać efekty są takie sobie. ALe proszę was ja ćwiczyłam 8 lat kickboxing i kurde ale żeby zrobić mięśnie to jest sztuka tym bardziej u kobiety ja mam ten plus (ja uważam, że minus) że mam za dużo męskich hormonów i mi jest łatwiej nabrać masę niż innym kobietom. Nie wymyślam sobie brałam nawet tabletki z tego powodu :/. Moja siostra od 2 lat trenuje karate, sen-sei mówi, że jest jedną z najlepszych i co...i ma lekki celulit i wcale nie widać specjalnie mięśni za to siłę ma już sporą . Jedynie dzięki czemu można nabrać masy to dobrze rozpisany trening i jedzenie wymierzane prawie, że aptecznie... no i czas... Schudnąć jest łatwo w porównaniu do tworzenia mięśni. Trzeba sobie wyraźnie postawić cel . A no i rzeźbienie jest najtrudniejsze hehe
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując