Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-18, 15:48   #673
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;53499751]Po zamówieniu darmowych próbek zastanawiałam się nad bigiem Morning Gold, bo świetnie się na mnie trzyma w tej nowej formule, ale bardzo mi się nie podoba, jak Pixie Cię potraktowało Ewuniu . Więc skoro jest wybór, i to szeroki w innych firmach, to się z tym bigiem jednak wstrzymam .
Jak przedstawiciel Pixie może przyjść na forum tylko po to, by obrazić jedną z wizażanek . W głowie mi się to nie mieści. Ewunia, jak każdy z nas, ma prawo do wyrażania swoich opinii, tym bardziej na swoim własnym blogu. A zdanie odnośnie podwyżki ceny pędzla, jak widać tu na forum, wszystkie mamy takie same. Skoro przedstawiciel Pixie już tu zajrzał, to fajnie by było doczekać się konkretnej odpowiedzi na nasze pytania, a nie wszystko to zignorować i jedyne, co napisać, to niemiłą wiadomość pod adresem naszej forumowej koleżanki.
Widać wyraźnie, że Ewunia przeprosiła za formę swojej wypowiedzi (która w moim odczuciu nie była wcale ostra), a nie za jej treść, więc zarzucanie jej "pisania czegoś innego do Pixie a czegoś zupełnie innego na wizażu" jest pozbawione logiki. Jak widać, czytanie ze zrozumieniem to dla niektórych zbyt trudne zadanie .
I jestem zniesmaczona tym, że na forum zostały upublicznione dane osobowe Ewuni bez jej zgody .
Brawo Pixie, gorzej się tego nie dało załatwić .[/QUOTE]
Przyszedł pan Tomek (lub inny przedstawiciel Pixie) narobił bigosu, poobrażał klientów i poszedł sobie pozostawiając niesmak.
I nawet ktokolwiek od Pixie nie chce teraz niczego wyjaśnić!
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Szkoda, że cena pędzla aż tak wzrosła. Od razu powinna być informacja, że to była cena 'promocyjna' ...
Mam tylko nadzieję, że podkłady nie są obecnie w 'promocji', bo AG uwielbiam, jednak podwyżki już nie zniosę
Ja też nie znosę. Dla mnie te 89 zł jest trudne do przełknięcia, gdyby nie promocje to u Pixie nie byłabym właśnie stałą klientką.
Lubię te minerały, zastanawiam się jeszcze nad nową formułą, ale podwyżki nie zdzierżę.
Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
To ja napiszę trochę z innej beczki

Byłam dzisiaj na dobraniu odcienia podkładu Pixie w salonie. Pani posmarowała mi część twarzy Antique Beige i część kolorem o ton jaśniejszym. Ja raczej nie widziałam różnicy po roztarciu, ale Pani powiedziała, że Anitique Beige będzie idealny. Pomalowała mi nim całą twarz i szyję. Wróciłam do domu, spojrzałam w lusterko w świetle dziennym i co widzę? Że podkład odcina mi się na szyi, tam gdzie nie ma podkładu. Jak byk widać, że dekolt mam bardziej żółty i jaśniejszy niż to co mam na twarzy Poza tym nie czuję się w tym odcieniu najlepiej. Myślałam, że wizyta tam rozwieje moje wątpliwości odnośnie odcienia z Pixie, ale teraz wiem tyle co wcześniej Dodam, że odcień dobierała mi pani asystentka a nie właścicielka, ale podobno ona również jest obeznana w produktach Pixie...
Pewnie pani dobierała Ci podkład przy sztucznym oświetleniu.
Najlepiej pomalować kawałek twarzy, czy pół i wyjść na światło dzienne.
Bo tak to może wyjść dziwadło na twarzy.
Wiele razy przerobiłam to w Sephorze, Douglasie czy innym takim sklepie.
Po wyjściu na światło dzienne był zonk? Co ja mam na twarzy?!
A panie zawsze zapewniały, że ten kolor będzie na 100% dobry.


Pomaluj najpierw paski na szyi i zobacz który kolor najmniej się odcina, wpasowuje.
A potem te 2 najbardziej dobrane siup na twarz- pół na pół.
Najlepiej jakby jeszcze ktoś Ciebie obejrzał i powiedział, który kolor jest lepszy (lepiej wyglądasz)


Ważne są też Twoje osobiste odczucia czy w danym kolorze podkładu wyglądasz promiennie, na zmęczoną, ,,starą'' itp.
To trochę tak jak z doborem bluzki.


Nie poddawaj się !
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując