Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 20:07   #2257
Kadukowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Rozjaśnianie pod toner

Cześć dziewczyny

Jakiś czas temu wymarzyłam sobie białe/srebrne/popielate włosy. Czeka na mnie biały i srebrny toner la roche, które mam zamiar zmieszać. Ale żeby dały one jakiś efekt na włosach, muszę je najpierw rozjaśnić...

Kupiłam w tym celu farbę rozjaśniającą loreal Paris recital preference 11.11 (bardzo bardzo jasny chłodny kryształowy blond) dwa opakowania. Farba podobno ma chłodne refleksy... Na moich włosach sie niestety nie ujawniły - na moich naturalnych włosach w kolorze ciemnego blondu wyszła żółto pomarańczowa katastrofa dwa dni pózniej użyłam drugiego opakowania w nadziei, że tym razem będę wyglądać jak modelka na pudełku... Niestety kolor ledwo sie zmienił, wyszedł trochę bardziej żółty...

I tu pytanie - co zrobic dalej? Czym rozjaśnić włosy aby toner je pokrył? (Muszą być platynowe) czy na farbowane włosy mogę położyć rozjaśniacz? I rozjaśniacz czy farbę rozjaśniającą? Jeżeli rozjaśniacz to jak silnego potrzebuję? I rozjaśniać według pudełka czy zrobic kąpiel rozjaśniającą? (O której słyszałam ale jak ją wykonać - nie wiem)

Dorzucam zdjęcie jak aktualnie moje włosy wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (107,6 KB, 49 załadowań)
Kadukowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując