Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 18:53   #4752
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;16709901] dlaczego miałabyś zrezygnować?[/QUOTE]

nie o to chodzi, że ja zrezygnuję, bo będę się trzymać ile się da
ale czy mój organizm to zniesie to inna bajka, mam nawracajace zapalenia jelit, obecnie 4 dzien zgage 24/h, mam codzienne bole głowy - wstaje z bolem i klade sie spac z bolem, bola mnie stawy, trzeszczą kolana (bo taki mój urok - jak to uslyszałam od rodzinnego), mam alergie - suche spojówki, śluzówkę nosa, suchą skóre na łydkach i ramionach gdzie lubią powstawac "łuszczycowe" suche piekace czerwone placki, dostaje czesto rumienia na twarzy - i tak od lat

jeśli to sie wszystko nasili, to po prostu nie wiem jak bedzie wyglądało i nie wiem czy to organizm udźwignie, ja zniose duży ból, mam wysoki próg, ale ta derma ktora mnie prowadzi jest trochę kaleczna i prawde powiedziawszy boi się tej kuracji bardziej niż ja

nie chciała mi pomóc, powiedziała, że nie podejmie się leczenia mnie Izotekiem, że mam zaczekać az pojawi sie w pracy tamta lekarka co mi ta kuracje zleciła.. musiałam sie sporo nagadać, nawłazić się jej na ambicje, żeby sie zgodziła a i tak nie wiadomo, czy zechce bym wziela cała minimalną dawkę, ona sie pietra, widać to było po niej, chciała mi zrobić jeszcze jedną 5miesięczną rundkę Tetralysalem.. ehh, mam tu kiepskich lekarzy

ale najgorsze już za mną, wziełam 3 tabsy i nie było duszności ani wstrząsu
więc dawka soji nie ejst aż tak duża i nie wyrządza mi krzywdy
ale przy nastepnej recepcie rozejrze sie za jakimś zamiennikiem
tak na wszelki..
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora