Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 12:00   #2389
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
właśnie sobie to tłumacze ale boję się o włoski bo od pewnego momentu zaczynaja mi się takie białe pasemka od rozjaśniacza i jak mazne nie chcący farbą to mi jeszcze odlecą i zostaną tylko te zdrowe na dł.5cm ale chce spróbować tylko mam obawy i to mi nie daje takiej 100% pewności

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


wczoraj to już mało brakowało i bym zrobiła ,ale pomyslałam że szkoda mi włosków bo dopiero robiłam 4 dni temu... poczekam na odrost i za 3 tygodnie machnę tym C12 no a co z tymi końcami bardziej rudymi ? nie chce ich pokrywać farbą a malaksowanie może nie poradzić sobie z nimi. nie mam tego dużo w słońcu to prawie nie widać ale w domku i widać te rudziki
wyjasnijmy sobie pewna kwestie...
oddychamy gleboko...
c12 to tylko farba i nic ci po niej nie odleci! co najwyzej beda blekitne pierwsze 2 mycia.
jak malaksowanie sobie nie poradzi to albo sie z nimi pomeczysz jeszcze troszke i moze sie rusza za ktoras farba a jak nie to ciach, ciach dla zdrowia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora