Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-27, 11:35   #3022
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Ktos pytał o cene farbwania-ja w sumie farbuję u fryzjerki ale ona mi daje niskie ceny więc nie bede obiektywna

A co do Palette ludzie czesto z wlasnej głupoty się przejechali na tej farbie a dwa-kiedys była chyba inna, teraz skład zmienili i pewnie jest lepsza.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

A te wyprzedaże to wyprzedają letnie rzeczy prawda?
Czyli nic nowego nie ma?
ja pytałam... mnie niby też po znajomości sąsiadka farbuje i bierze 150zł - robiła mi ostatnio dokładnie jakieś 10 pasemek rozjaśnionych, do tego farba na odrosty + rozjechanie (malaksowanie tak? ) tej farby na całych włosach... no i ja uważam, że to jest dużo, ale może się mylę?


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak, chwyci
mi się nawet rozjasniły włosy poprzez samo malaksowanie

najlepiej pokaż w swietle dziennym swoj obecny kolor, to bedzie łatwiej coś doradzic
no to pokazuję - w załącznikach



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przede wszystkim masz za ciemne wlosy na poziom 9
musisz je pojasnic rozjasniaczem- chociaz kapiela i dopiero farba- sama farba nic nie zrobi- bedziesz miec swiecacy jasny odrost i reszte rudo-ciemna
jak się robi taką kąpiel? to pewnie milion razy tutaj było, ale przekopałam pół wątku , nawet nie wiem jak tego szukać jaki rozjaśniacz najlepszy, jakiej mocy, firmy... zastanawiam się czy w ogóle brać się za to farbowanie skoro nie mam pojęcia o podstawach

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fryzjerka zazwyczaj mowi ze te farby najlepsze na jakich pracuje
widze u ciebie masakryczny brak pojecia o koloryzacji i blondach wiec to co dziewczyny mowily- polecam lekture watkow a przede wszystkim wnikliwa mojego bloga
koszt u fryca? jakies 150-200zl same odrosty 60zl.
no czyli teoretycznie nie zdzierała ze mnie...



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak masz wlosy do pasa i farbowane to raz ze trzeba rozjasnic przed farba rozjasniaczem a dwa ze konce beda porzadnie do ciecia i tego nie uratujesz.
polecam lekture mojego bloga o blondzie i wszystkie watpliwosci ci sie rozwieja.
no z tym do pasa to przesadziłam, zdaję sobie sprawę, że muszę obciąć końcówki tak czy siak...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Siulka
jak się nawiązuję t,ą całą współpracę z firmami kosmetycznymi?
wiesz co oni sami piszą do mnie zazwyczaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP4863.jpg (55,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4876.jpg (59,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4877.jpg (46,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4878.jpg (47,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4879.jpg (44,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4881.jpg (51,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4884.jpg (51,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4885.jpg (53,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4886.jpg (54,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP4887.jpg (56,2 KB, 17 załadowań)
siulka jest offline Zgłoś do moderatora