Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 08:08   #4580
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczynki pomóżcie.Byłam z dzieckiem u lekarza(myśleliśmy,że mała ma różyczke)i przy okazji badania okazało się,że moje dziecko ma lekkie AZS.Ja dużo wcześniej czułam,że ma takie uda i łydki szorstkie,ale lekarze mi wmawiali,że to alergia/że to przejściowe itp
Lekarz kazał mi dziecko kąpać 2-3 razy w tygodniu w emolium itp.A może wystarczy jak ja jej kupię jakieś mega tłuste naturalne mydło?możecie mi jakieś polecić takie tłuste mydełko

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zlitujcie się i podpowiedzcie - chcę maske nawilżającą do paszczy, taką super nawilżającą!!!
Ja też.Ja też.Ja teżMuszę kupić chyba też jakiś mocno nawilżający krem albo odżywczy,bo te co mam rady nie dająBuzia dzisiaj ściągnięta moja,a nie mam żadnej maski nawilżającej-same oczyszczające mam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora