Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 16:57   #3741
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy jak coś to pytaj mam tez mnostwo probek i innych jakbys czegos szukala
Ha, próbki - mój "ukochany" temat
Mam kilka produktów upatrzonych, ale nie widziałam nigdzie próbek do nich.
Jedno to jakiś żel aloesowy 92% (pół litrowe opakowanie bodajże), 2-3 filtry 50+ z czego dwa japońskie, te peelingi do codziennego użytku, plasterki na nochala, czarna maska peel off od Kose (chyba), jakiś krem/serum pod oczy od OHUI, kolejny krem BB chyba z Innisfree albo Ginvery i coś tam jeszcze, co zapomniałam

No mam wiecznego pecha z próbkami Zawsze to czego chcę nie mają na ebay Dobrze też, że nie mam kasy, bo już dawno bym to wszystko na raz kupiła, a potem męczyła przez lata.

Cytat:

koleston 8 byla bardzo jasna
koleston 7 byla tak jak majirel 8


a do wyboru z pernamentnych byl topchic, koleston i majirel (cos tam jeszcze ale nie znam)

http://www.mysalonbrand.com/loreal-m...nde-11116.aspx tak wygladal na palecie ten kolorek
a znowu nazwa jest "light deep blonde"
Eeee... To jeszcze ciemne nie jest. Zobacz jak moja Inebrya 5/0 na palecie wygląda LOL
Gdzieś czytałam, że Topchic jest tak trwały, że ciężko go zdekoloryzować do końca. Przykład Weronisi pokazuje, że Koleston nie jest dla kobitek (i facetów) lubiących zmieniać kolor włosów o zbyt dużą wartość.
To zostaje względnie bezpieczna Majirel. A ta 8 według mnie bardzo ładna jest, więc czekam z niecierpliwością na efekty

Najlepiej walnij jednego dnia zdjęcia przed i po. Nie przejmuj się tłustawymi włoskami - my tak wszystkie przed farbowaniem wyglądamy na zdjęciach


Edit: jak idiotka zapomniałam paletę wkleić, teraz już naprawiłam błąd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-1.jpg (98,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-23 o 17:01
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora