Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 22:07   #4036
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
No a ja właśnie nie pamiętam tych czasów Mam 21 lat i jestem urodzona już w kapitalizmie, więc mnie dziwi moje zachowanie
A mnie nie. Jak widzę jak teraz wygląda marketing, jak się od małego hoduje perfekcyjnego konsumenta to współczuję ludziom młodszym ode mnie.
Może i mnie wpędziły w chomikowanie czasy wiecznego niedoboru to chyba to w co wpędza obecnie ludzi kultura konsumpcjonizmu jest dużo gorsze.
Wdrażam w życie ogólny plan odgruzowania mojego życia i mieszkania.
Denko będzie jedną z części tego planu.
Mam za dużo i mam tego dość.
Wolę "być" niż "mieć". Mam dużo i wcale mnie to nie uszczęśliwia.
Denko kosmetyczne do końca roku. Dokupić mogę tylko micel jak jakiś zużyję albo szampon bo tego nie mam w nadmiarze. Na resztę ban. A kasę zamiast na duperele wydam na czytnik bo mamy z TŻ jeden, ja kocham książki a na więcej nie mam w domu miejsca (też muszę się części pozbyć), więc powinnam kupić czytnik i kupować e-booki a nie mieszkanie zagracać.
Przejrzę zapasy i może w najbliższym czasie założę wszystkowątek z tym czego mam z dużo i oddam za parę przydatnych rzeczy. Tylko boję się, że przez targowisko zamiast się odgruzować zgromadzę nowe rzeczy.
A bardzo pragnę się odgruzować.
A bloga nigdy nie miałam. Niedawno zaczęłam się bawić tumbrl, dopiero co założyłam konto i może tam sobie zrobię mini blog motywacyjny.
W pinterest wrzuciłam sobie wczoraj moją kolekcję lakierów do paznokci, przynajmniej jej większość. Na razie jest ok jak na moje potrzeby. Może jak będę mieć czas to wrzucę tam resztę zbiorów dla różnych kategorii. Tak, żeby się przerazić tym, co mam i dodatkowo sobie jakoś unaocznić ile tego mam. Tak jakoś motywacyjnie. Obrazy chyba bardziej działają na wyobraźnię. Zresztą, nie ukrywajmy, mam tyle rzeczy, że się w nich pogubiłam. Naprawdę. Aż się boję liczyć szminki.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

No i mam ...25 szminek, z czego 4 trwałe.
Nic tylko zużywać. Obecnie 4 siedzą w torebce- do częstego używania.
Ban na wszelkie zakupy z tej kategorii.
Obecnie chcę zdenkować:
YR 51 Beige vanille, Bourjois 24 Rose voluptueux (najmniej), Miss Sporty 050 Rosy cheeks i YR 71 Bois de rose (najmniej).
Wrzucam do torebki w celu częstego używania.
Chcę też zużyć żelowy błyszczyk Malina z YR. Została mi go jakaś 1/2.
Trzymajcie kciuki.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Udało mi się dzisiaj zużyć korektor. Także jeszcze tylko 5 do zużycia mi zostało .
Ufff...korektor mam...aż jeden
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora