Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-01, 23:55   #2192
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
A na jaki kolor się czaisz?
Ja chciałam dobrać Doll Parts, Masochist i Celebrity skin, ale to chyba za dużo i nic nie wzięłam w rezultacie. Muszę pomyśleć.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Co to za poruszenie? Co kupujecie?

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

http://www.sephora.pl/Makijaz/Slonec...2030%20dni%3A3

"Puder zdrowy wyglad" . Chyba ktos sie markerow nawachal.
Miałaś płynną matową szminkę Jeffree Star? Jak nie, to w USA capnij.

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

A "zdrowy wygląd" mi się kojarzy z komentarzem ciotek po przybraniu paru kilogramów. Jak puder ma ze mnie robić Jagienkę, to ja dziękuję

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Czytam zachwyty, ale też mam obawy, nie wiem, czy to nie dla osób o innym guście od mojego Co jeszcze Ci się podoba? Ja lubię dusicieli, słodkie i ciężkie zapachy, "głębokie", z pazurem.
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
A orientujesz się może jak plasują się ceny kosmetyków na bezcłówce na lotnisku w Dubaju? I na co jeszcze warto zwrócić uwagę?Bo ja mam tam tylko przesiadkę i w samym mieście nie będę...
Może na stronie Arabian Oud popatrz orientacyjnie? Choć tam ciągle mają jakieś niewiarygodne wyprzedaże i część perfum jest np. -75%. Także nie wiem, może i nie warto się sugerować.
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny czy do Phenome też jest kod Grazia2016? zostawiłam gazetę w pracy

EDIT:
ok, już sprawdziłam - dzięki
Co kupujesz? Uwielbiam Phenome, ale szkoda mi kasy tym razem, zwłaszcza, że zapasy innych marek mam znowu za duże.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora