Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-03, 13:08   #694
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o analizę składu kremu Chanel. Konkretnie zależy mi na informacji, czy będzie jedynie nawilżał, czy może będzie działał również przeciwzmarszczkowo i łagodząco.

producent: Chanel

produkt: Hydramax + Active Creme

skład: Skład: Aqua (water), glycerin, octyldodecyl neopentaoate, cyclohexasiloxane, C12-15 alkyl benzoate, PEG-40 stearite, octyldodecanol, camellia kissi seed oil, silica, glycerin stearate, ammonium acrylooyldimethyltaurate,/vp copolymer, butyrospermum parkii, phytosteryl canola glycerides, saccharide isomerate, dimethicone, cetyl alcohol, steareth-2, methylparaben, parfum (fragrance), panthenol,chlorphene-sin, propylene glycol, sodium carbomer, propylparaben, benzophenone-3, thermus, thermophillus ferment, lauroyl lysine, ceratonia siliqua, , fruit extact, disodium edta, phenoxyethanol, sodium hyaluronate, citric acid, potassium sorbate, butylparaben, tocopherol, ethylparaben, ascorbyl palmitate, biotin, CI 17200 (RED 330 CI 42090 (BLUE 1).
Krem ma ciekawe skladniki,bogate emolienty,ktore odpowiadaja za odpowiedni poziom nawilzenia w polaczeniu z silikonami oraz polimerami -krem bedzie mial przyjemna aplikacje,skora stanie sie wygladzona.
Przyczepie sie tylko do tego,ze jezeli mam kupic krem ktorego baza sa w/w emolienty i wyciag z kamelii,ktory min.odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilzenia a nieco dalej znajduje sie skladnik zapachowy i wszystkie bardzo ciekawe i wartosciowe wyciagi oraz skladniki lagodzace,nawilzajace to srednio mnie to zacheca.
Poszukalabym czegos innego
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora