Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prostownica a objętość włosków :\
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-06, 19:03   #4
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Cytat:
Napisane przez aniesia20
Ja robię tak że najpierw normalnie prostuję włoski a na samym końcu pochylam głowę do przodu i tak prostuję włosy przez chwilkę...szczególnie te na przodzie Potem odrzucam włoski do tyłu i jest dobrze
hmmm...musze wypróbować bo nigdy wczesniej tak nie prostowalam...a anesiu BTW jaki srodek do prostowania uzywasz? Bo ja mysle nad kupnem czegos innego, obecnie mam oil sheen rene blanche, ale chyba zbyt obciaza moje wloski i zauwazylam ze szybciej sie przetluszczaja

Kasiek - si si, probowalam slyszyc w ten sposob, ale za kazdym razem mialam wlosy tak potargane ze musialam potem bardzio sie meczyc rozczesujac je, zeby nie wspomniec o mojej grzywce ktora po suszeniu up side down wyglada TRAGICZNIE, po prostu masakra, nawet prostowanie po takim traktowaniu jej nie uratuje ....a co do modelowania okragla szczotka, to za bardzo nie wiem jak to robic, nawet chyba nie posiadam takiej szczotki, ale jesli chodzi o taka podluzna o okraglym ksztalcie ze sztucznego wlosa to kiedys 2 godziny nie moglal z niej wloskow wyplatac, a jak w koncu mi sie udalo to mialam prawdziwe gniazdo na glówce

Dzieki za odp dziewczyny, moze jeszcze ktos ma jakis pomysl godny wyprobowania?

Pozdrowionka
Nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując