Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zlikwidować odcień kasztana/rudości
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-01, 15:29   #4
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Jak zlikwidować odcień kasztana/rudości

Cytat:
Napisane przez jaktozrobic Pokaż wiadomość
Shade_23 tak, wiem, ale ja chciałam pokazać zdjęcie swoich włosów i żeby ktoś pomógł mi dobrać farbę o której mówisz, bo do fryzjera iść i dać za płukanke 220 drugi raz już nie chcę... a tym bardziej że i tak zrobi mi inny kolor niż ja chciałam...
Proszę, doradźcie mi konkretny kolor z odcieniem popielu i konkretną firmę, ja jestem za loreal, ale jeśli uważacie że inna będzie dla mnie lepsza- słucham propozycji. I proszę o pomoc.
Ok... To ja Ci radzę poziom 6 - ciemny blond. Wszystko poniżej 6 wyjdzie Ci bardzo ciemne. No i oczywiście z popielem. Np. 6,1 lub 6,11 - pogłębiony popiel.
Z L'Oreala Majirel mamy całą gamę popielu - na Allegro można przejrzeć palety kolorów. Z innych firm ja osobiście polecam Allwaves. Też farbowałam 6,1 i było ok. Oczywiście opinie są różne, bo każdy ma inne włosy.
Jak masz czas to przestudiuj wątek, który założyłam mając podobne dylematy co Ty pt. "Brąz zimny czy popielaty" - rozwinął się nieziemsko i dziewczyny naprawdę świetnie się znają i radzą innym.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując