Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Strasznie wkurzające rumieńce
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 19:25   #16
pstycka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Żarki
Wiadomości: 4
Dot.: Strasznie wkurzające rumieńce

Cytat:
Napisane przez Gosieńka25
Witam!!
Mam, a raczej miałam problem z czerwienieniem się, używałam różnych kremów min. z tych co pamietam to Iwostin i również LA ROCHE, efekty były,ale zamieniłam na cała serie Ziaji i to mi również pomaga w takim samym stopniu jak inne droższe kosmetyki. Oczywiście każdy ma inną cere i skóre i nie każdemu to samo odpowiada.
Również trafiłam na to forum Czerwienienie i twierdzę że bardzo mi ono pomgło od tej strony psychicznej.I poprostu polubiłam te swoje rumieńce i od tego momentu praktycznie zakończył sie mój problem. Przestałam o nich myśleć i o tym czy już są, czy dopiero wyjdą, a jeśli nawet się pojawią to taka już nasza uroda.

Pozdrawiam!!
Zgadzam się z tobą! też miałam przez dłuugi czas ten problem.byłam u wielu lekarzy i wypróbowałam wiele sposobów, ale tak naprawdę problem tkwi w środku,bardzo głęboko!dopóki nie przestałam się przejmować tym problemem on się nasilał i rzadne kosmetyki nie pomogą !trzeba siebie zaakcewptować no a poza tym jak najmniej pachnących kosmetyków, ochrona przed słoneczkiem, a jeśli kosmetyki to jaknajdelikatniejsze!!to działa!no i najważniejsze to pokój w sercu
pstycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując