Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-07, 10:12   #1068
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
oj biedactwo a co do loli dobry psiak
Ja bylam tak zla ze myslalam ze z tej zlosci za moment zaczne chlipac w poduszke a tu nagle slysze jak ta go siorbie po twarzy a on cos mruczy do niej zaczelam sie normalnie smiac i lola nie przestawala... cala noc go lizala, az caly byl mokry blee... a na koniec siadla mu na twarzy i tak spali zemsta jest slodka
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Trzeba było się położyć prostopadle i go zepchnąć No ja Cię rozumiem Znów trzeba będzie poważnie porozmawiać choć nie jestem przekonana czy to coś da :/



Wiadomo wszystko dla ludzi ale z umiarem.. a jak patrze jak obecne dzieciaki się zachowują to mi wszystko opada..
nie da rady bo ten bydlak spi od sciany a mamy lozko przy scianie bokiem stoi... no i wez zepchnij 106 kg wagi...

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no dobra, co sądzicie? tak sobie patrzyłam przy oknie i chyba nie mam co narzekac. Jest jasniej, w miare naturalnie. Czy to jest żołty, czy raczej złoty blond? moze mnie juz w głowie poprzewracało?

sorka, ze takie jakies niewyraźne, ale mam mozliwosc cykac tylko kamerka a jak jest mało światła, to nie widac wystarczajaco dobrze.
dla mnie bezowy blond zloto-popielaty taki klasyk
albo wina swiatla i mozliwe ze zloty blond
mysia jaki zolty!?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora