Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry - zabieg ultradźwiękowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-22, 14:37   #1
damian1987mce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3

Wągry - zabieg ultradźwiękowy


Witam, otóż zdecydowałem się na zabieg ultradźwiękowy mający na celu zlikwidowanie/bądź znaczną poprawę w usunięciu moich wągrów ... mam kilka na nosie, stosowałem juz peelingi, probowalem sam wyciskac i nic... to co się udało wycisnąc recznie juz wycisnąlem,,, wygladalem potym okropnie,,,caly czerowny nos, kilka dni później jakieś strupy sie robily,,,ogolnie nieciekawie, dlatego chce zrobic juz ten zabieg konkretnie !, mam cerę mieszna podchodząca pod tak troszeczke suchą. naczytalem sie juz duzo o zabiegu jak wyglada itp cena itp. Chcialbym sie dowiedziec od Was(osob po zabiegu) jakie byly zmiany, czy jestescie zadowoleni? koszt ok 70zl ale inwestowania w siebie nie licze, poprostu chce wygladac NORMALNIE bez zadnych czarnych kropek na nosie !!! dodam ze moje zaskorniki są raczej gleboko pod skora !!!zadnych przeciwskazan nie mam, tradziku jako takiego nigdy nie mialem, owszem raz na jakis czas pryszcz wysoczyl ale to tylko tyle,,, a z tymi kropkami walcze juz b. dlugo, tak wiec prosze Was o podrzymanie tematu
pozdrawiam
damian1987mce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując