Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-25, 11:42   #3399
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Chcę do Was dotrzeć Spróbujcie poprzymierzać mniejsze obwody i wieksze miski - ja z całego serca polecam Wam biustonosz takich marek jak : FREYA , FANTASIE,FAUVE,PANACHE ,CURVY KATE - bardzo dobrze sie nosza i nie niszczą sie tak szybko jak niektore polskie marki....


ja mam sklep z bielizną dosłownie na przeciwko a nigdy nie mam czasu tam zajść i dać się zmierzyć brafiterce bo sama jak mierzę to zawsze mam wrażenie, że robię to źle
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
szalona ty
z TŻ idziemy, jak zobaczymy się w tych kombinezonach piankowych to umrzemy ze śmiechu

Bunny piękne staniczki naprawdę bardzo mi się podobają, lubię takie

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja jeszcze na sekunde i juz zmykam serio
reszte popisze pozniej jak wroce ..

kitka wlasnie mialam sie ciebie juz dawno o to spytac jednak chodzisz na mikrodermabrazje? jednak wybralas to ,niz mechaniczne oczyszczanie buzi
i jak sie czujesz ,widzisz juz jakies zmiany?

odp pozniej bo teraz lece
tak na mikro chodzę
moja kosmetyczka też nie jest zwolenniczką mechanicznego oczyszczania buzi, więc poradziła mi mikro albo kwasy, ale oczywiście jakbym chciała to oczyszczanie też by mi zrobiła

ale wybrałam mikro i już po pierwszym razie widziałam efekt, mega gładka skóra u mnie to najgorzej te zaskórniki widać było pod światło, skóra była taka nierówna, a po niej naprawdę było widać poprawę no i makijaż od razu pięknie wygląda, więc się zapisałam na serię zabiegów

kosmetyczka mówiła, że kwasy są jeszcze lepsze, ale ja się trochę boję robić je teraz w takie słońce, bo nie zawsze pamiętam o wysokich filtrach, a mówiąc szczerze - nie pamiętam prawie nigdy tyle tylko co mam w kremach czyli max 15 spf

no, ale na kwasy pójdę jesienią, jeśli jeszcze będzie trzeba
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora