Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 12:04   #3830
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cudownym początek tygodnia - zapewne oblałam koło, które miałam za banalne, rano na mnie napadało, kiedy wracałam na mnie napadało, a w ciastkowym nie było moich ulubionych wafelków
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Piękne Tobie to pasują i ciemne i jasne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
teraz to ja nie patrzę....

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
super 2 warstwy, nie smuży, ma maleńkie ledwo widoczne drobinki, jest dość intensywny, ale to fajnie iii kosztuje 5,99 zł w rossmannie na promo



ale śliczny
Ok, dzięki za info


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piękne migdałki ^^ i lakier też mi się podoba
Dzięki, bardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ah, piękne

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Uwielbiam

Zaraz wstawiam mani dla Smoo
Dziękuję

Iii nawzajem Przepiękne mani
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no bo własnie nie mam pewnej ręki, trochę brak mi do tego cierpliwości kilka razy poprawiałam (tylko buźka z jęzorem wyszła od razu)

ja wzorków w ogóle nie maluję, zrobiłam raz kreski takie pionowe na paznokciach i raz frencha na króciakach, no i wczoraj buźki
tyle mojego freehandu

wolę makijaż


i tak wygląda prześlicznie jaka gładka tafla i widać mienienienienienienienien ie
Taaak, w każdym bądź razie bardzo dobrze wygląda ten brak pewnej ręki i cierpliwości

Dżemkuję
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wyglądają bardzo pociesznie, gdy tak przebierają po boisku swoimi nóżkami w tych skarpetach Jak ludziki Lego



Jaka precyzja. Jak Wy to robicie. Dobra, dobra... tylko nie mówcie o pisakach i pędzelkach. Ja pisakiem tak nie umiem
A gdzie słoneczko? Aż się samo prosi żeby mu skopać promyki Cudnie by się mieniło...
Czasem się podepczą, czasem popychają, czasem zwijają się z bólu i ćwiczą umiejętności aktorskie

To jak nie mogę mówić o pędzelkach, to już nic nie mówię
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora