Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Betulina - substancja przeciwnowotworowa, przeciwzapalna, przeciwbakteryjna, z brzozy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 14:53   #4
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Betulina - substancja przeciwnowotworowa, przeciwzapalna, przeciwbakteryjna, z

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Sylveco ma też krem z betuliną, jeśli masz zmiany skórne to możesz też na skórę zastosować . Sama się na niego szykuję, jak skończy mi się to co mam. Ma bardzo dobry skład, niedrażniące wypełniacze, betulina i bodajze wyciągi z pestek winogron i z sosny. Łącznie ma raptem z 8 składków? Ale jak pisałam w innym wątku - lepiej jakbys jednocześnie zaparzała sobie kore brzozy, bo zawiera ona olejki eteryczne, które wzmacniają działanie betuliny, przeciwko gronkowcowi. A tak w ogóle to co to jest dokładmnie Heamophilus aureus? Myślałam, że gronkowiec złocisty to Staphyllococcus aureus .
Mam ten kremik, kupiłam go kilka dni temu w sklepie zielarskim za 30zł. Faktycznie ma bardzo naturalny, pozbawiony konserwantów skład a mianowicie zawiera składniki aktywne takie jak betulina, olej jojoba, olej sojowy, z pestek winogron i wosk pszczeli. Ma zupełnie inną konsystencję niż kremy drogeryjne. Pozostawia bardzo tłusty filtr, dlatego aplikuję go tylko i wyłącznie na noc. Po przebudzeniu ładnie się wchłania. Mam zamiar kupić jeszcze zawiesinę z betuliną do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Czekam aż sprowadzą ją do mojego zielarskiego.
Zdecydowałam się na zakup kosmetyków z betuliną gdyż widziałam jak pomogły z problemami trądzikowymi i bliznami mojemu koledze z pracy. Wyleczyły całkowicie aktywne stany ropne, blizny się wygładziły, od dawna żadne trądzikowe niespodzianki mu się nie pojawiają... no byłam w szoku. Sama może nie mam aż takich problemów skórnych, jedynie zaskórniki i mocno przetłuszczającą się strefę T ale po zobaczeniu jak dały rade z tak mocnym problemami zdecydowałam się zakupić te kosmetyki.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując