Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 11:07   #3555
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No wlasnie tez zauwazylam ze ten Avene na zime za lekki-ale boje sie probowac ciezszego filtra bo mam skore b sklonna do zapychania,niestety.a probowalas emulsjitej samej firmy?-mnie kusi aby wyprobowac....probowalam kremu dla cery suchej Avene ale mnie zapchal,mleczko dla dzieci natomiast strasznie cuchnie(wyrzucilam probke bo nie moglam sie zmusic aby nalozyc ten krem na twarz)
Nie próbowałam innych Avenek. Kusi mnie najbardziej krem i krem do wrażliwych okolic ciała (filtr mineralny). Ja nie mam skóry skłonnej do zapychania, więc moge sobie poszaleć z treściwymi filtrami. Mam jeszcze niby tego Vichy, ale jego w ogóle teraz nie używam, bo wyczuwam alkohol i nie wiem, czy to się źle nie skończy.


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
7. LRP Rosaliac żel micelarny
13. KLORANE szampon do suchych włosów
To ja poproszę o jakieś opinie o tych kosmetykach. Zwłaszcza o szamponie Klorane.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Obiecałam kiedyś, że wstawię uaktualnienia na zdjęciach nie ma resztek produktów - zwłaszcza szamponów i żeli.
Jak zawsze super zbiorek. Chciałam zapytać o antyperspirant Dermedic i o Clinique pod oczy - jak Ci służą?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Krem z YR jest za 8,90 albo 9,90zł; na pewno nie pachnie piernikiem ani migdałowo-mandarynkowo jak reszta świątecznej serii. Zapach jest bardzo neutralny, przyjemny. Na drugim miejscu ma mocznik, stosuję dopiero kilka dni, ale jest bardzo przyjemny. W sklepie pani mi powiedziała, że to ten sam co Arnika, ma Arnikę w składzie. Później porównam składy, czy to rzeczywiście to samo
Właśnie mnie też kusił ostatnio ten krem (chociaż mam już dwa kremy do rąk), więc dziękuję za opinie i chyba sobie kupię.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Iceflower- nie widziałam wcześniej żadnego opisu wrażeń po spotkaniu z kremem Tanity. Możesz powiedzieć, jak się sprawuje?
No niestety, Tanita jest jeszcze nie wypróbowana, miałam testować wczoraj, ale przeziębiona jestem i nie chce mi się paprać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora