Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁAGAM !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 20:16   #192
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość

I taki mały offtop- dziwią mnie wpisy na YouTube pod Waszymi filmikami. Tutaj sobie jakoś pomagamy, mówimy co w makijażu jest nie tak, co można poprawić. A tam nie dość że wypowiadają się same pseudokosmetyczki, "wszechwiedzące wizażystki" to tylko po to żeby kogoś obrazić. Chodzi mi konkretnie o filmiki Yenn, obejrzałam któryśtam jej filmik i po pewnym czasie znowu wpadł mi "w oko". Patrze- a tam kilka stron wpisów że włosy mi dęba stanęly. Chamstwo do potęgi! I to bezpodstawne! I pisanie nie "per Ty" tylko "ta pani wyglada tak... ta pani maluje się tak..".

Zrobiłam to samo - tez niedawno znów oglądnęłam filmik Yenn i szok - co za komentarze! Wredne babska! Pseudo kosmetyczki
Ale zauważ, że tak samo jest na innych portalach np. o ślubach. Ludzie zamieszczają swoje zdjęcia ze ślubu a jak czytam komentarze zawistnych bab (i nie tylko) to mi się nóż w kieszeni otwiera. Beznadzieja.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora