Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rimmel London Podkład Recover
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-19, 16:11   #789
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;9400054]Najlepiej będzie sobie porównać w sklepie (podkład i korektor)

Ja używałam jakiś czas temu recovera 103 i do tego recovera korektora tego jasnego. Także w tym zestawieniu był ok, nie wiem czy do 303 nie będzie duuzo za blady Więc może ten ciemniejszy będzie wlasnie ok?

PS. Korektor pod oczy powinien być o ok 2 tony jaśniejszy jak wiadomo, w tym wypadku to będzie chyba m.in 5 tonów :P

Aha, ja używałam korektor do twarzy a nie pod oczy (pod oczy używam HR).

Ogólnie korektor Recover jest lekki, fajnie się wtapia, ale na większe problemy nie spisze się raczej. Jeszcze niedawno mialam duze problemy na brodzie (przed okresem wychodzily mi wielkie gule ) i różowy kolor przebijał spod korektora.[/quote]
To jest korektor rozświetlający a więc na niespodzianki się nie przyda
Ja chciałabym używać go pod oczy, bo z tego co wiem to nie wysusza. Wiem ze ten jaśniejszy kolor byłby stanowczo za jasny, ale nie wiem czy te ciemniejszy jest jaśniejszy od podkladu nr 303?
Czy dobrze zakrywał cienie pod oczami?

Nie mam mozliwośc sprawdzenia koloru, bo do miasta mam daleko i jak się bede tam wybierała, to tylko specjalnie po ten korektor. Dlatego bardzo zalezy mi aby wiedzieć jaki ma kolor?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując