Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-24, 09:41   #3562
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie jest ale robię postępy, kilka miesięcy temu robiłam czystkę w kolorówce i pod koniec roku planuję kolejną

Peeling Dax jest dobry. Do tej pory używałam peelingu z Biedronki (3 tubki) ale nie jest już dostępny, a doczytałam na Wizażu, że to "kopia" tego drobnoziarnistego. Rzeczywiście są podobne, nawet bardzo, różnią się trochę składem i ten z Biedronki był ciut bardziej scierający, niemniej ten firmowy Dax też polecam, jest dobrym zamiennikiem, chociaż przyznam, że jeśli wróci do sprzedaży ten z Biedronki, to zrobię zapas
Dax przed nałożeniem maseczki spisuje się świetnie, dokładnie oczyszcza/złuszcza i łatwo się zmywa, nie podrażnia, ma dużo drobinek, konsystencja w sam raz, zapach ładny.
Peelingu używam wraz ze szczoteczką z Avonu, wtedy jest idealnie ale to tylko taka moja fanaberia.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ia-twarzy.html

Mam cerę mieszaną


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję za odpowiedź ja również mam cerę mieszaną skłonną do niedoskonałości. Teraz używam peelingu z Lirene (w różowej tubce), ale mnie nie zachwyca. Dużo czytałam o tych kosmetykach Perfecty tylko nie wiedziałam czy zdecydować się na grubo czy drobnoziarnisty. Jak wykończę obecny to pewnie się na któryś skuszę
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując