Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-01, 19:50   #17
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
No popatrz, to jak znalazł w tym wątku. Zobaczymy co ona mu powie i czy dalej się będzie starał czy poszuka innej.
No popatrz, jednak nie. Zwykła relacja, gdzie facet utrzymuje kontakt z kobietą i chciałby czegoś więcej, a ona o niczym nie wie. Dziw autorze, że dopiero teraz się bierzesz za tą sprawę I nie wycinaj mojej wypowiedzi z kontekstu, bo jak już napisałem, używanie takiego określenia jest domeną "macho", "samców alfa" i innych podobnych ćwierć mózgów. A ironicznym jest to, że Ty używasz takiego określenia.

Cytat:
Napisane przez cotuzrobic Pokaż wiadomość
Wyznania uczuć absolutnie nie wchodzą w grę. W razie jej odmowy miałbym przesrane do końca studiów, bo ona przecież nadal byłaby w mojej grupie. Aż się trzęsę na samą myśl.

Chyba faktycznie ją dokądś zaproszę. Nie wiem jeszcze dokąd, mam jeszcze parę dni na zastanowienie. Wiem tylko, że na pewno nie do kina, przecież w kinie to i tak się gapi na ekran, a nie rozmawia. W ogóle nie rozumiem po jaką cholerę chłopaki biorą dziewczyny do kina Strata czasu i pieniędzy.

Jest tylko jeden problem - jak ją zaprosić. Na uczelni gadamy czasem na przerwach i trochę na ćwiczeniach czy tam wykładach. Problem jest taki, że nigdy to nie jest tak, że jesteśmy kompletnie w 4 oczy. Zawsze ktoś się kręci w pobliżu. Strasznie się boję, że ktoś usłyszy, jak ją zapraszam i wyjdę na błazna Może zaprosić ją przez wiadomość na fb, co Wy na to? Telefonu do niej nie mam.
Do kina/teatru się zaprasza, by mieć w razie czego podpórkę w rozmowie w drugiej części randki. Samo kino/teatr nigdy nie powinno być randką samą w sobie.
Mówiłeś, że czasem wracacie razem. Może wtedy zaproponuj?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując