Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 23:33   #950
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ano się uczy, a one ciągle zaskakują

Odetchnęłam z ulgą - zapytałam się TŻeta, dokąd by mi sięgały włosy po skróceniu do jednej warstwy, spojrzał i powiedział, że nieco ponad zapięcie od stanika Jednak nie będzie katastrofy z długością. Ale mój fryzjer wraca dopiero w połowie czerwca z urlopu, więc i tak czekanie

Super fryzura i w ogóle dziewczyna jest śliczna (te usta i oczy!)

Ja miałam wczoraj straszne włosy, aż mi wstyd było na mieście Myłam szamponem tybetańskim po nocnym olejowaniu (super zmywa i nie wysusza), na to balsam marokański. Były mięciutkie i śliskie, ale szopa jak cholera! Cały dzień burze, ta wilgoć tak mi weszła we włosy, że wyglądały jakbym nie dbała o nie w ogóle. Dobijają mnie takie dni, wtedy tracę nadzieję na to, że kiedykolwiek przestaną się puszyć. Ale! Dieta ma znaczenie, a ja ciągle muszę się z tym poprawić

Bhringraj blisko dna, zamówiłam więc swój pierwszy Khadi Promocja i mam blisko do odbioru, więc bez przesyłki. Wybrałam wersję Trifala
Oj to prawda, ze ta dziewczyna z fryzura bardzo ladna, tez zwrocilam uwage na jej urode, ale na wlosy najbardziej

Widze, ze TY dosc ostro idziesz w te indyjskie. U mnie niestety nic sie nie sprawdizlo, jdynie Amla z Valony Ale te Khadi, Bhiringhaje itd. to niestety puch i przesusz

Chociaz nie przejmuje sie tym, poniewaz mam swoj hitowe oleje, ktore super dzialaja na moje wlosy

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Po z 30-40 ml biovaxa i okolo lyzeczki oleju agafii. Bardzo dobrze ten.olej wspolpracuje przy takim olejowaniu nie przeciaza alr znacznie dociaza.
A to ja troch inaczej zrobilam. Przed myciem na suche wlosy nalozylam 3 lyzeczki tj maski zmieszanej z dwiema pompkami oleju z pestek moreli, trzymam tak do 2 h, myje fitomedem, nakladam lekka odzwyke na chwile.

WLosy po tym mam takie, ze ahh I co najwazniejsze staja sie nieswieze w normalnym trybie, nie mam szybszego obciazania, przetluszczania itd. Ciesze sie jedynie, ze znalazlam bardzo fajny sposob na zuzycie tej maski
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując