Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-23, 10:22   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
No właśnie.... Też mam ten problem.
Bawełniane koszulki kupuję w Esprit, S.Oliver - te sklepy mogę polecić z czystym sumieniem...
Ja te marki kupuje w Peek & Clopenburg i często mają przeceny na te i inne marki.
Cytat:
Napisane przez nina3595 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę w Polsce nie ma dobrej jakości ubrań nawet na metkach firmówek widnieje napis made in china co mnie normalnie dobija (nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że kiedyś wszystko było wykonane z lepszego tworzywa) najlepszej jakości ciuchy można znaleźć na tzw. szmateksach, ale trzeba się naszukać (chyba że się ma znajomą kasjerkę. Poza tym takiego ciucha nie szkoda wyrzucić. W sklepach też można coś upolować, ale trzeba czytać skład materiału i patrzeć na jakość szycia.
No bez przesady...jak ktoś szuka jakości w Carry, Orsay'u czy Reserved to nie wiem czego się spodziewa
Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrą jakoś ma Reserved jezeli chodzi o sieciówki.
...mam inne spostrzeżenia w tym temacie- wręcz nie cierpię tej marki i ich "jakość" jest na równi z H&M
Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja polecam : Solar, Simple, Monnari, lekko drożej biją po kieszeni, ale mam sweterki z tych firm , którę noszę od 5 lat, a wyglądają jak nówki, z butów - : Vezezzia, Prima
Moda, Gino Rossi, Kazar
BIŻUTERIĘ ( KRUK, YES- nie!!!!!!!!!), jeżeli chodzi o złoto - najlepiej w Lombardzie - taniej i solidniej, ciekawsze wzory
Tak- kurtkę z Monnari nosiłam chyba z 5 lat jak nie lepiej i była super, tylko uległa zniszczeniu z mojej głupoty
Gino Rossi fajna jakość, ale tak jak Ecco strasznie wąskie

Dobre jakościowe bluzki trafiają się w Tchibo i Lidlu (tutaj są różne serie).
Z Tchibo mam nawet 2 kurtki na wiosnę, kupione kilka lat temu i dobrze wyglądają.

Buty poza wspomnianymi Wojas kupuję z Marco Tozzi oraz But-S i jestem bardzo zadowolona. Na lata dobre też są Rieker oraz Tamaris.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując