Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-12, 14:48   #2523
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Weronika to lipa z tym brillance na ciemniejsze włoski bez podkładu nie da rady. Lepiej skandynawski ale z serii naturals. Ten popiel słabo dość rozjaśnia, jak masz jasny brąz naturalne to nie da rady ja go testowałam niedawno i lepiej już robić ultrapopielatym palette intensive color creme A10.

A propo- moje włoski jak obiecałam po tygodniu od farbowania A10 ultrapopielaty palette. Co myślicie?

Załącznik 3325892

Załącznik 3325893

Załącznik 3325894

Sorki za nieład we fryzurce ale na szybkiego prostowałam
I wczoraj odważyłam się podciąć końcówki o 3cm, tzn. mój tz podcinał mi zadowolona jestem jak cholera... jak mówię 3cm to jest 3 i ani milimetra! innemu fryzjerowi bym nie zaufała, dobrze że on ma pojęcie.

Kotka na podkład ten 522 ładnie wyjdzie on tylko ciemno wygląda na pudełku, bo na testerze jest jasny. Możesz śmiało próbować.
Nie mogę patrzeć na Twoje piękne długie włosy bo aż mi ciary przechodzą.Ja jestem teraz na etapie zapuszczania i już nie mogę się doczekać mieć włoski choć by do ramion.Nawet dziś kopiłam męski szampon Alpecin c1 na szybszy porost włosów.Najwyżej będę śmierdzieć męskimi perfumami Ale kolorek super,jasny i piękny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora