Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-27, 12:03   #3885
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ojej ale Ci fajnie ja też czekam na ten zestaw biotherm ale chyba mi go capnęli a jak paletka?
Co do zapachów to dzisiaj się wybieram do sephory na wielkie wąchanie mogę powąchać tego ralpha ale zdolności do opisywania zapachów to ja nie mam
Na pewno mood sparkle to słodziak mam go i właśnie wąchałam stoi nieużywany od dawna. Cool water davidoff się chyba nie opłaca na tru kupować(chyba pierwszy raz w życiu tak mogę napisać) bo ostatanio go widziałam w super pharm 100ml chyba za 60 zł.
Ja np bardzo lubię ten zapach http://pl.strawberrynet.com/perfume/...505/?CatgId=79
raczej świeży ale ma to coś intrygującego (oczywiście nie umiem lepiej opisaći ma piękne opakowanie takie dwa wiszące serduszka
wachnij ralpha i napisz czy ladny

aaaaa czuć w nim wanilie to odpada
ale wiesz jak delikatna ta wanilia to moze byc ten britney kojarzy mi sie ze slodycza, ale moze mi sie wydaje? zobacze czy nie mam probki jakiejs bo kojarze ze cos mialam z britney paris hilton ma jeden ciekawy zapach niby slodziak ale jednak taki nie do konca
zrobie zdjecia pozniej tych moich zdobyczy z zestawu jestem zadowolona bo myslalam, ze to takie malenstwo przyjdzie a tu taka ladna kosmetyczka i wogole z paletki poki co tez jako roz bedzie ale kolory ma sliczne dzisiaj zaplacilam za zestaw dla siostry, puder dla mamy i za swoje nacre takze powoli przebijam sie przez te zamowienia!
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
którą

mnie juz jakos nic nie kusi




no co w porownaniu do tych mianiaczek perfum to u mnie typowa bieda!


weszlam dzisiaj na paypala i patrze a tam stan konta 180zl, skad mi sie to wzielo nie wiem...tru wprawdzie mi oddala kase za zamowienia ktorych nie zrealizowala, bo po 2 tygodniach sie zorientowali, ze jednak towaru nie ma, ale oni mi to na konto przelali a nie na paypala! mejkapownia dziwne rzeczy sie dzieja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-27 o 12:05
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora