Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BEZFILTROWA pielęgnacja cery naczynkowej, wrażliwej, skłonnej do trądziku.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 09:45   #52
la fraise des bois
Raczkowanie
 
Avatar la fraise des bois
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: BEZFILTROWA pielęgnacja cery naczynkowej, wrażliwej, skłonnej do trądziku.

Linka nie martw się pare nocy z wizażem i będziesz bardziej dokształcona a przynajmniej mniej zdezorientowana. Potwierdzam co napisała Dronf :mieszania się nie bój z tego co widziałam przepis na tonik jest tak prosty ,że nawet ja się nad nim zastanawiam. Kocanki w aptece nie dostaniesz ale w sklepach internetowych jak najbardziej(biochemia, mazidła, ecospa chyba też).
Co do witaminy c radzę uważać mnie czasem podrażniała(miałam serum flavo c)po za tym ja akurat nie widziałam żadnego jej działania na skórę, ale pewnie za jakiś czas znowu spróbuję.Kusi mnie to rozświetlenie i rozjaśnienie a z doświadczenie wiem ,że coś co kiedyś nie działało na mnie zupełnie nagle może zacząć przynosić świetne rezultaty.
Ps. "
Większość osób zaglądających sumiennie na tematy biochemiczne ma problemy z trądzikiem, naczynkami, wrażliwą skórą, alergiami, innymi chorobami skóry albo chociaż z cellulitem " A niektórzy mają nawet wszystko naraz-włącznie z innymi chorobami- jak niżej podpisana

Edytowane przez la fraise des bois
Czas edycji: 2010-03-01 o 09:45 Powód: skleroza
la fraise des bois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując