Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzurka dla mnie, proszę o pomoc :) Dodaję fotki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-19, 17:34   #9
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzurka dla mnie, proszę o pomoc :) Dodaję fotki :)

Do Holly85:
Myję włosy przeciwłupieżowym szamponem a szamponetka jak była tak jest :/ Co do brwi to mniej więcej tak jak dorysowałaś wyglądały kiedyś, dodaję fotkę ze "starymi" brwiami i naturalnym kolorem włosów.

Do patusia1230:
Dlaczego przefarbowałaś takie piękne włosy? Czarne naprawde Ci pasowały i do tego miałaś je tak gęste... Jeśli o mnie chodzi to nie zamierzam farbować się na blondi, nie chce wyglądać młodziej lub słodko . Posłucham Twojej rady i poczekam aż brwi odrosną (co w moim przypadku na szczęście szybko następuje ) i pójdę do kosmetyczki A rudy kolor nie wiem czy będzie mi pasował

Dziewczyny, jak myślicie, skoro czarna szamponetka tak trudno schodzi to jakim kolorem mogę teraz ufarbować włosy żeby były podobne do naturalnego koloru włosów? Dodam jeszcze fotki robione dzisiaj, gdy tylko troszke się pomalowałm i powiedzcie mi czy bez tej czarnej kreski na dole wyglądam bardzo dziecinnie ? Dodam że mam 18 lat...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06738.jpg (43,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06765.jpg (43,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05924.jpg (53,4 KB, 116 załadowań)
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując