Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 18:56   #3805
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość

natalkaa7522 tez slyszalam ,ze dostaja za to pieniadze,a co do tego czy sa zmyslone to hm pewnie troche tak.
Daje przykład był kiedys odcinek o plastikach i wystepowala tam dziewczyna z mojego miasta.W programie miala 10 cm tipsy ,panterka i tony bronzeru,a w rzeczywistosci wcale nie ma tipsow ,nie jest jakos specjalnie opalona no i ubiera sie calkiem normalnie.Ogolnie zrobili z niej inna osobe..Wiec sadze ,ze nieco podkrecone te historie
No, bo czasami się zastanawiam. No bo odcinek nazywa się różnie i np. jak było o różowych landrynach, to wątpie żeby któras z nich o sobie myślała jak o różowej landrynce. Chociaż z takimi to nic nie wiadomo..


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oglądałam te rozmowy w toku i nie wiedziałam czy sie smiac czy płakać
Niby specjalnie wzieli takie laski ale kurde.. wkurzylam sie bo wiecie co, mogli właśnie zrobić coś nietypowego. Wziąźć normalne, ładne, inteligentne blondyny i udowodnic ze kolor włosów o niczym nie swiadczy a nie
Ale wiecie co? Po tym programie jeszcze bardziej kocham blond
Dokladnie! Zrobili z blondynek jakies idiotki. I co do kobiety, która przefarbowała się bo MUSIAŁA, to w to wogóle nie wierzę Może nie chce się przyznać że się jej podoba blond, ale ja nigdy bym nie farbowała włosów pod prace, tym bardziej na kolor którego niby nie znosi I
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-04-19 o 19:00
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora