Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 17:10   #4588
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
bo ja, Justyś źle dobrałam hydrolat mam suchą skórę (nawet bardzo) a że mam manię używania kosmetyków pasujących do siebie - to do mydła, które w składzie miało wyciąg z rozmarynu dokupiłam hydrolat rozmarynowy. A on jest dedykowany tłustej skórze. Nieco wysusza. Tak mnie wysuszył, że miałam białą twarz

no niestety, dermatologia to dość mało klarowna dziedzina medycyny ja się dość długo woziłam z córką, w końcu znalazłam dobrego dermatologa przez internet. Taką dermatologiczną mini przychodnię (prywatną, a jakże) i był (jest) w niej podział na specjalności. Tym sposobem trafiliśmy d dermatologa dziecięcego, specjalizującego się w alergiach skórnych. I w sumie ona wyciągnęła Mi z dolegliwości. Częściowo też młoda już wyrosła. Natomiast ja mam bardzo dobrą panią dermatolog od zabiegów upiększających. Poleciła mi ją zaprzyjaźniona dentystka. Pani dermatolog naprawdę jest niezła w swoim fachu i nawet dośc sławna, udziela się w prasie ale jeśli chodzi o moje podrażnienia alergiczne to kalpa na całej linii...
no jak widać za dużo pasujących do siebie kosmetyków nie zawsze zdaje egzamin
Małgosiu a jaka to Pani? Maria N? Jakie robisz u niej zabiegi?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora