Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 17:21   #2749
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jesteś aniołem, ale naprawdę nic mi nie musiałaś odpłacać, przecież pisałam, że nie spieszy mi się. Potraktuję to, jak prezent świąteczny i na pewno nigdy Ci tego nie zapomnę

Wklejam w takim razie perełki od Kretki. ( Swoją drogą napisz koniecznie co o nich sądzisz, jestem ciekawa Twojej opinii) A jak się spisały ode mnie te nędzne próbki

Ponad połowa balsamu dla dzieci P&R
Szampon Sylveco prawie cały
Przy czym to miały być raptem odlewki
Pasta do zębów z fluorem (co mnie akurat cieszy) cała tuba
Próbki: Savonille miętowe deo, Płyn do stóp dermesa, mleczko oczyszczające P&R, peeling wyszczuplający P&R i jeszcze coś ale nie wiem co to pomóż Kretko, w którym opakowaniu jest mleczko oczyszczające P&R i co jest w jeszcze jednym słoiczku W saszetkach lekki rokitnikowy i żel pod prysznic Sante.

Nie ma sprawy, mam nadzieję, że będziesz zadowolona!

Niestety szampon nie nadaje się do moich włosów, z racji tego, że są krótkie. Uklepywał mi je, zmiękczał - do długich włosów, które potrzebują odżywienia będzie w sam raz. Moje włosy potrzebują tylko umycia Wróciłam do kofeinowego szamponu Alterry. Wydawało mi się też, że swędziała mnie bardziej głowa (może przez ten miód w składzie), ale nie wiem czy to on był głównym winowajcą.
Balsam do ciała bardzo lubię, nie jest super hiper nawilżaczem, ale jest lekki, natychmiastowo się wchłania. Łydki trochę niedomagały, ale reszta ciała była zadowolona. bardzo dobrze sprawdzał się także do rąk i do twarzy. Dałam Ci w tubie, bo ja mam jeszcze jeden taki sam, a z próbki to by Ci tylko na ręce starczyło
O paście Ci pisałam, nie ma mięty - nie ma mycia zębów Mam nadzieję, że Tobie się spodoba.
Ou maj, zapomniałam opisać próbek W okrągłym, zakręcanym pojemniczku jest mleczko P&R, a w tym z białym dekielkiem deo Savonille (poznasz po zapachu, mięta). W szklanych pojemniczkach jest płyn Dermesa (ma konsystencję wody) i lotion do stóp Martiny (opisany jako lotion, jest w oryginalnym, próbkowym opakowaniu).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora