Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-15, 14:36   #3141
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aż muszę swoją sprawdzić

możliwe, że to mi się trafił taki felerny egzemplarz..


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
meeow - dziekuje ! kurcze..patrzac na te twoja mgielke...nie wiadomo czy sie smiac czy bac, ze jakies pozaziemskie istoty wysysaja z lakierow drobinki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ja już sama nie wiem co mam winić..


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47313977]O fak

Podobnie mi się stało z Essence I'm Bluetiful.Drobiny znikły gdzieś.Został sam kolor a z drobinami był świetny.[/QUOTE]


dziwne..


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Łot de fak japierdale aż się wierzyć nie chce
Miałciu ale nic a nic sie nie błyszczy jak maźniesz tym czymś ?? nie ma w ogóle holo drobinek??

no właśnie mi też, wczoraj aż przecierałam oczy ze zdziwienia, brałam ją pod lampkę i latarkę z telefonu, żeby zobaczyć, czy ja śnię czy naprawdę nie ma tych drobinek..
maznęłam na jednym paznokciu - zero holo drobinek, powierzchnia po wyschnięciu zrobiła się chropowata. Dmka się śmieje, że zrobił mi się piaskowy top coat ale ta chropowatość nie jest taka jak w piaskach, czuć ją dopiero jak przejadę palcem po paznokciu.


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o kurka, ciekawe co to się stało

nie wiem


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaa może się zepsuła baza i dlatego się rozpuściły, jest tam jakaś data ważności?

nie ma żadnej daty, baa nawet nie ma numeru partii jest tylko oznaczenie, że nadaje się do użytku przez 24 miesiące od otwarcia.. a minęło tylko 8 i takie cyrki


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurcze dziwne to jakieś
Tylko tak sobie myślę o SB - Miałcia ma tą nową wersję, z ciemną nakrętką ja mam tą starą, ze srebrną i ta moja jest duuużo starsza niż ta Miałci, właściwie moja to już taki glutek ale bez zmian Coś popierniczyli ze składem w tej nowej- dziewczyny te które mają wersję z ciemną nakrętką, u Was wszystko OK??

haaloo, ziemia do Agi mam starą wersję, przecież na zdjęciu widać srebrną nakrętkę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora