Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-07, 17:36   #1463
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Zakupy w moim guście
Uwielbiam Martine Gehardt , Eubiona i Sante.
Glinkę Logona też miałam lata temu.

Próbki Martina i Bioturm też dostałam, ale nie zrobiłam zdjęć.
Cieszę się, tym wnikliwiej będę podglądać Twoje zakupy Zwłaszcza, że z tego co widziałam na blogu, mamy dość podobne włosy, tzn moje się nie kręcą, tylko falują, ale tak mi wyglądają, że mają podobne potrzeby.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O matko, ale zakupy Pikne!

Czekam szczególnie na recenzję Eubiony, szamponu Lavery oraz odżywki Sante. No i zainteresował mnie ten krem szałwiowy I to bardzo. Ponoć on jest tłuściochem, dlatego tym bardziej interesuje mnie jak sprawuje się na buzi skłonnej do przetłuszczania.

Moje zakupki skromniutkie, tylko szampon Eubiony z henną i próbaski Biolavenu oraz innych szamponów Eubiony. Przyznam, że całkiem fajne są i cudownie pachną nim włosy. Jak na razie jestem na tak Po pierwszych próbach jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu.
Już jutro się za nie zabieram
To już żałuję, że nie kupiłam szamponu Eubiony, ale próbka jest

Ten krem szałwiowy, to jest tłuścioch nad tłuściochy, ja go kupiłam z zamiarem stosowania tylko doraźnie, na podrażnioną skórę od mrozu, albo po kwasach, albo ociupinkę będę mieszać z serum, bo buzię po nim miałam piękną! Gładką bez porów i świetlistą, taką pełną blasku. To raczej produkt typowy na noc, ale wiadomo, że jak ktoś lubi to może sobie na różne sposoby używać, tak jak np. ja
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-12-07 o 17:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora