Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 10:55   #2321
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie 4 i w sumie przewaznie tyle mam, i tyle najbardziej mi pasuje, bo i zdaze zuzyc nim sie zestarzeja i mam wybór, jak akurat cera sie ficuje na jakis No mam lekko kryjące, srednio, mocniej, w zaleznosci co mi alurat potrzebne. No ale podkład to coś, co schodzi szybko, jesli sie co dzie używa.


Ale ile mi to zeszło! Wczesniej na okraglo miałam problem ze skórkami. Tak naprawde, w moim przypadku pomogły czeste peelingi No nawilzanie tez, ale nie jest to jakies mega mocne, moejj cerze jednak starcza.
Wiadomo, ze zdarzaja sie gorsze dni cery tez, ale to normalne.
A peelingi robisz enzymatyczne czy normalne ziarniste? Ja mam cerę wrażliwą i niestety pojawiły mi się popękane naczynka, więc muszę tylko enzymatycznych używać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora