Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzywka.?
Wątek: Grzywka.?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-07, 17:35   #11
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Unhappy

Hey mam taki problem ponieważ mam 157 cm i przy tym ważę 43 kg ;( w grudniu kończe 15 lat, zero bioderek, biusty czy coś ;/ nie umiem się ubrać wyglądam i w dodatku zachowuję się jak dziecko ;/ nie wiem co robić;/ wszyscy mnie biorą za 11 latke najwyżej;/ nosze za duże ciuchy, często jakieś dziwaczne bo chcę się wyróżniać do tego zawsze chcę wszystkich rozsmieszczac i sie zachowuje jak nie wiem co jakas malpa z gaju czy jak i przez to inni sie ze mnie smieją i wytykaja palcami, tylko przyjaciolki to rozumia chociaz nie zawsze;/ coraz czesciej wysmeiwaja mnie, wytykaja palcami, innym na mnei mowia jaka to nie jestem durna itd. mam przez to coraz wiecej prolemow i sie zadreczam;/ nawet nei am do siebie szacunku a ja chce tylko innych rozsmieszyc;/ obawiam sie ze jak pojde do liceum rok i troszke to dalej tak bedzie;/ ech.. chcialabym jakos fajnie sie ubierac, do szkoly makijaz nie wypada jedynie puder, blyszczyk i odzywka do rzes czasem mozna ladnie wygladac, ale i wlosy zapuszczam je wiec ich nie zetne bo ostatnio scielam grzywke i wygladam fatalnie;/ jedynie mozecie mi poradzic jak mam ukladac te wlosy bo sie strasznie elektryzuja stercza na wszystie strony, grzywa tez sie na kazda strone stoi;/ ech...
chcialabym wygladac na swoj wiek ale takze tak sie zachowywac;/ kilka razy probowalam sie jakso fajnei ubrac tzn. jakas spodniczka obcasy ale od razu sie smiali ze od mamy porzyczylam czy jak;/ glownie tujest problem z wewnetrzym wygladem ale zewnetrznym tez chcialabym takze sie zorganizowac bo ja przychdoze do domu to TV i komputer ale an lekcje i nauke to wmawiam sobie ze czasu nie ma , chociaz jest go duzo;/ a ja sie zorganizowac nie umiem po prostu;/ wiem ze moze z ta przemiana wewnetrzna nie tu ale na tym mi tez bardzo zalezy bo co mi z wygladu ja tamtego nie bedzie.? zalaczam moje zdj będzie ich duzo
dodam jeszcze ze mam myszke na kolanie i wiele osob mi mowi zeby ja jak moj atut traktowac ale sama nei wiem ;p prosze was o cos na rzemiane wewnetrzna ;p o cos na moje wlosy na moj ubior codzienny jakies propozycje(dodam ze w szkole musze nosic obuwie zmeinne raczej trampki + kamizelke mundurek;/) ale takze np. jaksi stroj kapielowy na lato, jakas spodniczka czy na zime np. jakei ortki bo przewaznie za duze nosze;/ takei jakeis propozycje na kazda pore roku jak moge sie ubrac zeby nie wygladac dziecinnie i ps na niektorych zdj moge wygladac normalnei ale to zdj;/ jakbyscie mnei na prawde zobaczyly to zupelie co innego do zdj sie szykuje a na co dzien mam to gdzies ale i tak mnie to martwi tak naprawde;(

Foty:
1.ja teraz z grzywka;/ nie chcialo mi sie robic wiec zmulone ;/
2.ja z 2 miesiace temu
3.ja z 2 miesiace temu
4.ja z 4 miesiace temu
5. a 3 miesiace temu
6. ja 5 miesiecy temu z retuszem

przepraszam ze nowy post ale cos mi sie zacielo ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uuu.JPG (12,6 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my9.JPG (44,4 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg juu.JPG (38,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajajajajajajajajajaja.JPG (54,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jii.JPG (11,1 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajaja.jpg (102,0 KB, 253 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-13 o 23:46
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując