Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki!?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-24, 12:35   #7
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki!?

girlishnesss wszystko zależy od kosmetyczki oraz od tego jak cały zabieg jest przeprowadzony. Ja chodzę na czyszczenie od 9 :O lat już chyba Przez pierwsze 4 lata chodziłam co miesiąc bo naprawdę miałam wielkie problemy z pryszczami. Teraz chodzę w razie potrzeby jakoś co 2-3 mieś. Miałam do czynienia z kilkoma kosmetyczkami i u każdej z nich zabieg oczyszczania twarzy przebiegał inaczej. W tej chwili chodzę do kosmetyczki blisko mojego miejsca zamieszkania (jakoś bardzo zadowolona z niej nie jestem ale żeby być zadowoloną to taki zabieg musiałam sama sobie robić ) bo nie chce mi się jeździć daleko bo po czyszczeniu skóra jest trochę "napuchnięta", zaczerwieniona - ale to sporadycznie bo wszystko zależy od rodzaju "zabrudzenia" twarzy. Jedynie co mnie strasznie denerwuje to to że moja kosmetyczka kończy zabieg olejkiem łagodzącym i jeszcze na to daje krem, więc wychodzę z gabinetu nieźle się świecąc ;/ Po takim zabiegu uciekam prosto do domu bo wstyd się komuś pokazać. Dlatego staram się umawiać na wizytu późnym popołudniem, a taki zabieg trwa ok 2h. Po takim zabiegu skóra jest mięciutka, gładka i nie ma tych okropnych czarnym plam więc myśle że można trochę pocierpieć.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując