Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 20:05   #1712
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez strupek Pokaż wiadomość
hej,
5 dni temu miałam maskę cosm1 teraz smaruję sie cosm 2 3x dziennie i jestem czerwona i łuszcząca się, buzia piecze i jest gorąca, proszę powiedźcie kiedy to się skończy i czy wogóle sie skończy, wybaczcie moją desperacje ale ja nigdy nie miałam takich rewolucji na twarzy.
Dziekuję
coz, kazda reaguje inaczej. ja bylam czerwona caly czas a luszczylam sie i przestawalam takimi falami....w zestawie powinien byc krem lagodzacy, zeby Cie nie pieklo a jak nie dostalas to zwykly bepanthen zastosuj na buzie i powinien pomoc. generalnie zasada jest taka ze im mniej roznych mazidel po cosmelanie tym lepiej bo masz sie zluszczyc przeciez. ale jak nie mozesz wytrzymac to smaruj bo inaczej podrapiesz buzie i nowe problemy beda
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując