Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 10:03   #4148
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

peach passion- jak zaczęłam robić badania to zaczęło wszystko wychodzić- mam przekroczony testosteron,androstenion( mocno) i DHEA (też mocno) do tego stosunek FH/czegośtam też nie jest prawidłowy- ogólnie wyszło że mam nadmiar męskich hormonów (co jest trochę paradoksem,bo jestem blondynką nie mam problemów z nadmiernym owłosieniem,broda też mi nie rośnie...) podejrzenia były 2,albo WPN albo policytstyczne jajniki(w sumie w obu przypadkach trądzik by się zgadzał) po zrobieniu usg obie choroby zostały wykluczone, istnieje jednak możliwość że to jedna z nich ale w niepełnym 'wymiarze' ,więc robię kolejne badania...
Jeżeli chodzi o leczenie,to dostałam tabletki anty,co jest wg mnie średnim pomysłem,bo po prostu jakoś ciężko mi się przekonać że w momencie kiedy przestanę je brać nie wróci to do stanu poprzedniego... poza tym jednak niszczą organizm i to mocno(co zostało poparte badaniami)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora