Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolega rozwala mi związek pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-16, 15:51   #17
aggga92
Raczkowanie
 
Avatar aggga92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opoczno/okolica
Wiadomości: 165
Dot.: kolega rozwala mi związek pomocy!

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
wow,
mój TŻ ma właśnie znajomego który mnie zna, w prawdzie 2 razy mnie widział na oczy, TZ mu podal moj numer gg a ten pisał na gg i maila teksty typu ze mnie kocha i mam z nim być,mam mu napisac jak to jest sie calowac , ze chcialby sprobowac , najlepiej ze mną.. itd- dreczyciel normalnie !
moj Marek miał urodziny i go zaprosił (prosiłam go zeby nie zapraszal go, bo wtedy ja wyjde,ale Marek powiedzial ze mam byc na tych urodzinach, ze jestem dla niego wazna, ale chce tez zaprosic tego znajomego) normalnie czulam w kosciach ze cos sie wydarzy
i sie stalo, ten gnojek po 2 piwach zaczął wymyslac jakies bzdury (przy naszych znajomych i przy siostrze mojego Marka!!!!) ze ja go zdradzam z NIM (!!!) mówił że go podrywałam i inne tym podobne rzeczy,wstydu mi narobił, opinię mi stargał,
sytuacja skonczyla sie tak ze wybieglam z restauracji bo nie moglam tego sluchac, on sie dobrze bawil na NASZ koszt, bo to ja i mój TŻ organizowalismy impreze, zrobilo mi sie przykro, ale na szczescie Marek to zignorował, naprawde mi wtedy pokazał że jest za mną i mi wierzy, i stwierdzil ze po `przyjacielu` ktorego zna 17lat nie spodziewalby sie czegos takiego,takich kłamstw i oszczerstw
w sumie szkoda ze wczesniej nie przeczytalam tego wątku bo miałabym dowody (maile i archiwum z GG co ten idiota do mnie wypisywał) to bym zaniosła na policję i moze by go tez postraszyli)
i jak u ciebie sytuacja juz myślisz rozwiązana ?
myslisz ze mu przejdzie ? mam nadzieje ze tak !!
ale jak to jakiś natręt tak jak ten moj nieszczesny znajomy to masakra
u mnie jak na razie cisza. ten zacny kolega się nie odzywa ani do mnie ani do mojego TŻ. dowiedziałam się od znajomego że się trochę przestraszył. może da nam spokój. zobaczymy
__________________
6.03.2011
25.08.2015
6.05.2017
aggga92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując