Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 21:58   #3388
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A "czym" jesteś w MACu?
Nc 15 i c1

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki polecicie krem pod podklad do cery mieszanej , tlustej ??
Ja polecam dobre serum. Szybko sie wchłania nawilża i pod makijaż może śmiało zastąpić krem.

Wypiszę moje 3 ulubione od taniego do drogiego

Alterra serum z granatem( bardzo dobre)
Vochy serum aqua termal
Chanel serum hydra max
guerlain serum Super Aqua.

Polecam najbardziej pierwsze i ostatnie , z tym źe pierwsze kosztuje z 15 zł i moim zdaniem jest tylko trochę gosze od Guerlaina który kosztuje " sporo więcej"
Serum pod podkład zaczęłam używac kilka mieś temu bo moja skóra nie lubi bogatych konsystencji.
Był to strzał w dychę
Przestałam mieć problemy ze spływającym podkładem czy zaskórnikami a jeśli wybrać dobre serum to nie będzie gorsze od kremu( krem kładę na noc)

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Dziewczyny w końcu po bataliach i setce probek kupiłam ponownie vitalumiere aqua chanel... Jeszcze nigdy tak długo nie cackałam się z zakupem podkładu
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora