Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 11:53   #2236
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
ja tez jestem dobita, bo nie moge odzalowac tego toniku aloesowego, ktory byl dla mnie swietny, ehhh...
moze rzeczywiscie sobie odpusc, bo ja choc mam cere sucha i wrazliwa ale jakims cudem malo rzeczy mnie uczula, nie wysypuje ani mnie nie zatyka a uzywam mnostwa kosmetykow z BU i tylko ten sok tak mnie zalatwil, reszta dziala swietnie, nawet kwas AHA/BHA 10%, ktory jest ogolnie najmocniejszym hardcorem u mnie sie spisal spiewajaco,
dzis wieczorem sprobowalam jeszcze raz, rozcienczylam z woda w wiekszej ilosci i niestety nawet takie male stezenie ( proporcj: aloes/woda 20/80) tez mnie uczulilo, buzia zaczerwieniona przez ok. pol godziny wiec ja sobie ostatecznie odpuszczam ten sok, choc zdaje sobie sprawe, ze innym moze pasowac, ale radze uwaznie go testowac.
Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując