Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-17, 19:03   #2238
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[/COLOR]

o kurcze, faktycznie...
a moglabym mi powiedziec jak ta mgielke zrobic?
czy po prostu tym co mam teraz czyli sok z aloesu wymieszany z woda spsikiwac wlosy? i kiedy? na suche czy po myciu?
sorki za proste pytania ale ja wlosy to tylko szampon i odzywka 3 minutowa...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Ja dolewam odrobinę olei, np. aktualnie dolałam olej z avokado , D-panthenol. W sumie to obojętnie, każdy ma swój własny patent. Tylko tych olei na prawdę ciutkę. Ja pryskam na wilgotne włosy i tylko na końcówki.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
codziennie?!? lo matko i corko!!! mam nadzieje, ze zartowalas
ja wlasnie teraz na wiosne zrobilam sobie kuracje z AHA/BHA 10% i u mnie to wygladalo tak: mam sucha skore wiec toniku uzywalam tylko raz w tygodniu przez 2 miesiace ( chcialam rozjasnic przebarwienia i sprawic, zeby buzia byla rozjasniona i swiezsza ), wieczorem przecieralam tonikiem twarz, po 20 minutach nakladalam mieszanke zel hialuronowy+olej tamanu, nastepnego dnia buzia jak z fotoshopa zero zaskornikow, cera napieta jak po liftingu, ale od 2 dnia zaczynalo sie zluszczanie i nastepne 3 dni luszczylam sie tak, ze nawet rezygnowalam z nakladania podkladu bo cala bylam w suchych skorkach, mimo codziennego peelingowania. Wierz mi, ze po 2 miesiacach bylam w szoku jak pieknie moja twarza wyglada i jak super podzialalo na przebarwienia, ja mialam glownie na czole ale naprawde bylo ich duzo. Tych najstarszych i najglebszych nie usunelam calkowicie ale w porownaniu ze stanem wyjsciowych to efekt byl naprawde super. Z tym, ze oczywiscie codziennie na twarz filtr 50+ i duzo nawilzania. A jaka masz cere? To jest najsilniejszy tonik kwasowy na BU, dziwie sie, ze nie dziala. Wydaje mi sie, ze powinnas sie uzbroic w cierpliwosc, stosowac go regularnie np przez miesiac czy 2 i dopiero ocenic efekty. Po 2 czy 3 razach to nic nie da efektu "wow"... I pamietaj o filtrach!
trzymaj sie!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



o kurcze, faktycznie...
a moglabym mi powiedziec jak ta mgielke zrobic?
czy po prostu tym co mam teraz czyli sok z aloesu wymieszany z woda spsikiwac wlosy? i kiedy? na suche czy po myciu?
sorki za proste pytania ale ja wlosy to tylko szampon i odzywka 3 minutowa...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



ja sie tylko wetkne na chwile zeby Ci powiedziec, zebys nie popadala z zadne depresje, wiem, co czujesz, ja tez mam problem z przebarwieniami i tez czasem jestem tym zalamana, ale nie poddaje sie i mam nadzieje, ze w koncu troche je wybiele, bo ze je usune calkowicie, to stracilam nadzieje.
u mnie najlepsze efekty na razie dal AHA/BHA 10%, na jesieni chcialam wyprobowac serum migdalowe, troche mi tez pomoglo serum rozjasniajace z BU i po serum z wit. C tez mialam ladnie rozjasniona i rozswietlona buzie.
a na lato popieram diamentowa, tonik PHA bedzie najlepszy, nawet na stronie BU pisza, ze mozna go stosowac na lato i nawet bez filtrow.
trzymaj sie dzielnie!
Ja dolewam odrobinę olei, np. aktualnie dolałam olej z avokado , D-panthenol. W sumie to obojętnie, każdy ma swój własny patent. Tylko tych olei na prawdę ciutkę. Ja pryskam na wilgotne włosy i tylko na końcówki.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując