Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 11:15   #938
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ciekawe...a u mnie w ulotce pisze, ze branie Aknenormin NIE wplywa na jakosc spermy i facetow to nie dotyczy.

Posmarowalam sie ostatnio samoopalaczem (oprocz twarzy) i na szczescie nie mialam zadnych niepozadanych efektow. Jedyne co zauwazylam, ze chyba mocniej dziala. Po 1 razie jestem brazowa i juz 4 dni kolor sie utrzymuje. Macie jakies informacje na temat, czy mozna uzywac samoopalacza czy nie? Przerazenie mnie bierze, jak pomysle, ze niedlugo bedzie cieplo i musialabym chodzic z bialym dekoltem i umalowana twarza.

martina nie zalamuj sie, bedzie dobrze. Wiem - mnie tez nic nie jest w stanie pocieszyc, jak mnie wysypie, ale stres to najgorsze co moze byc dla naszej skory. Moj maz odziedziczyl po babci luszczyce. Na codzien jest ok, ale w ciezkich momentach zycia, kiedy sie stresuje wywala mu tym swinstwem cale nogi. Ja tez zauwazylam, ze w gorszych chwilach moja twarz wyglada jak po wojnie.
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora