Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-21, 21:48   #693
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

To slowo ktore moj telefon sobie stworzyl sam za stara juz jestem na nowinki technicze
Zdrowia zycze.
Domyśliłam się
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A mi zagineło trochę paczek wysyłanych z Ebay, Feelunique, Lookfantastic

A ostatnio moja mama wysyłała w sztywnej kartce z życzeniami pieniądze na prezent dla wnuczki -wiem, bardzo nierozsądnie- no ale kto się spodziewał, że ktoś się będzie zajmował rozszarpywaniem zwykłych listów w poszukiwaniu pieniędzy, bo doszła poszarpana koperta masakra -kraść prezent dla malutkiego dziecka
Mi giną przesyłki ze Stanów. Nawet rejestrowane ! Kiedyś nadawca złożył reklamację i nie byli w stanie po polskiej stronie ustalić co się stało z przesyłką poleconą Zwrot kasy był od USPS, bo przesyłka była u nich ubezpieczona. Wypłacili odszkodowanie pomimo tego, że wszystko wskazywało na to, że paczka zaginęła w Polsce. Mają gest Z feelunique też mi parę razy zaginęła, ale wysłali drugi raz i spoko.

Co do wyjmowania forsy z kopert, to oni na poczcie (w tych dużych, głównych rozdzielniach) mają chyba jakieś skanery czy coś, kiedyś ktoś mi coś mówił o tym, ale może znowu mi coś dzwoni nie w tym kościele co trzeba Swoją drogą, to by mi nigdy nie przyszło do głowy wysyłać pieniądze inaczej niż przekazem czy przelewem. To szaleńcza odwaga wkładać forsę do nierejestrowanej przesyłki.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość

Macintosh
Z podziwu wyjsc nie moge nad tym co napisalas

A moze sprobuj zadzwonic do NFZ, moze trafisz na kogos kompetentnego i ci cos doradza. ja kiedys dzwonilam sie upewnic czy ja mam racje czy tez pielgniarka i kierownik przychodni i byli bardzo pomocni. Az sie zadziwilam .
Może to i dobry pomysł z tym NFZetem, ale ja już nie mam siły, w ciągu ostatnich paru dni wykonałam z kilkadziesiąt telefonów w tej sprawie, wszędzie się trudno dodzwonić, a ja też muszę pracować, do cholery I można dostać setki dobrych rad choćby z takiego NFZtu, a ostatecznie i tak to mi przyjdzie stanąć twarzą w twarz tą kobietą, która i tak może mi powiedzieć coś w guście 'nie mam pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi'. I co zrobisz na takie dictum ? Nic. Pojadę tam, najwyżej tylko po to, żeby złożyć wniosek o wydanie dokumentacji. Trudno. Mąż mi mówi, że mam jechać i już. Szkoda mi forsy i czasu, a przede wszystkim robi mi się niedobrze na myśl, że spotkam tam tę osobę
Ale dziękuję za zainteresowanie i radę

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-11-25 o 18:23
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora