Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 08:04   #702
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4903518 5]A ja jestem taka ,dupowata', nienawidzę się wykłócać, lubię jak jest miło w relacjach z ludźmi, nie umiem wejść z tzw. 'ryjem' oczekuję, że ludzie w swoim miejscu pracy będą profesjonalni. Boże, jaka ze mnie ciamajda Spać nie mogę [/QUOTE]
Nie wiem dlaczego, ale nie powiedziałabym tego o Tobie .

A serio - nie trzeba od razu się wykłócać ani krzyczeć (sama nie lubię, jak ktoś tak się zachowuje), trzeba być jednak stanowczym i nie dać się zbyć, tak jak pisze Iwonka. Ja zawsze "na wejściu" jestem bardzo grzeczna, zasadniczo nie podnoszę głosu jak ze strony urzędnika napotykam problemy, ale jak ktoś mnie obsługujący zaczyna przeginać i sam jest niemiły, to robię się zjadliwa i wtedy przestaje być sympatycznie.
Z bogatego doświadczenia wiem, jak wygląda postawa wszelkiej maści urzędników - dopóki jesteś grzeczna, to będą chcieli udowodnić, kto tu rządzi, jak zacznie się krzyk i straszenie skargami, to postawa się zmienia, nie zawsze i nie u każdego, ale w 80% działa.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Ile trzeba wydać w ciągu roku by mieć kartę sephora gold?
Ponoć 6,5 tys. zł.
Tu info.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-11-22 o 08:09
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora