Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trądzik tylko na brodzie???pomożecie, towarzyszki...?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-17, 11:35   #8
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: trądzik tylko na brodzie???pomożecie, towarzyszki...?

Ja jakiś rok temu równiez miałam problem z grudami w okolicy brody i żuchwy, pani dermatolog przepisała mi Isotrexin żel do stosowania miejscowego oraz jakieś tabletki doustnie, ale za nic nie mogę przypomniec sobie ich nazwy.

Tabletki łykałam chyba ok. miesiąca i po tej kuracji przestały pojawiać się nowe grudki. Żel stosowałąm dłużej, około 3-4 miesiecy by pozbyć się wszelkich śladów obecności tego paskudztwa ( w tym przebarwień pozapalnych). Zniknęło ślicznie Jedyną niedogodnością był zakaz jakiejkolwiek ekspozycji twarzy na promienie UV, zarówno w solarium jak i podczas zwykłego dnia.

Niestety teraz mój problem zaczyna sie odnawiać, pani dermatolog uprzedzała mnie o możliwym nawrocie. Ale mam nadzieję, że tym razem kuracja również pomoże.

Aha, muszę zaznaczyć, że pierwsze efekty stosowania tabletek i żelu były widoczne po około 1- 2 miesiące, niestety to trochę trwa

Dziewczyny! gdzie wykonuje się testy hormonalne? prywatnie czy można też na kasę chorych? jaki jest koszt?
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując