Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Faceci traktują mnie zawsze jak koleżnakę...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 22:27   #4
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Faceci traktują mnie zawsze jak koleżnakę...

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Wiesz co jest taki temat na wierzchu "co sprawia że dziewczyna ma tż" czy coś takiego
Też chciałam odesłać do tego tematu...

Ja raczej Ciebie nie pocieszę (chociaż bardzo bym chciała), bo sama mam podobny "problem".

Można by rzec, że mam facetów na pęczki i wielkie powodzenie...jako kumpel Natomiast powodzenia sensu stricto nie mam praktycznie w ogóle.

Jednak poznałam i upolowałam dla siebie mężczyznę (a praktycznie nie wierzyłam, że kiedykolwiek, ktokolwiek się mną zainteresuje na płaszczyźnie innej niż tylko koleżeństwo), więc na Ciebie też na pewno przyjdzie pora. Na każdego zresztą!

Możliwe, że faktycznie wysyłasz jakieś...sygnały? Feromony? Bóg jeden wie jak to nazwać , co (podświadomie) mężczyźni mogą odebrać jako komunikat: mogę być twoją koleżanką, ale nie licz na coś więcej (chociaż w zamiarze tego nie masz).

Ech - temat zagadka. Ja do tej pory nie wiem czemu tak jest, tym bardziej, że mój chłopak twierdzi (opowiadałam mu o w/w wątku), że ja się innym mężczyznom podobam i on to widzi! Może po prostu ja jestem jakiś nieczuły "beton" i nie rejestruję wodzących za mną wzrokiem amantów. Who knows?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-28 o 22:28
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując